logo
یکشنبه 18 خرداد سال 1399   
   
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر اردبیل
پبام مدیرعامل : عارف علی پسندی
صدور مرخصی آنلاین
اشیا بجامانده درتاکسیها
سامانه گزارشات مردمی
پیگیری شکایات
ورودکاربران
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
خبر

از تاکسیرانان نمونه شهر اردبیل تجلیل شد
تاریخ : 1394/07/15     

از تاکسیرانان نمونه شهر اردبیل تجلیل شد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اردبیل، در "همایش تجلیل از طلایه داران ترافیک ، فرهنگیاران ، همیاران پلیس و رانندگان نمونه " از نمونه های فرهنگی و ترافیکی که صبح روز سه شنبه-15 مهر ماه- در سالن همایش های پلیس راهنمایی و رانندگی ناجای اردبیل برگزار شد، زنجانی فرماندار اردبیل با بیان اینکه طی سال های گذشته شاهد خیزش بسیار خوبی در رواج فرهنگ غنی در امور حمل و نقل عمومی بودیم، گفت: این به این معناست که مردم پذیرفتند که سلامت آنها در گرو رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است .
در این مراسم که با حضور فرماندار ، نماینده شورای اسلامی شهر ، نماینده شهردار اردبیل ، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان ، رئیس پلیس راهور استان و جمعی از مدیران کل ادارات و نهادها تشکیل شد از رانندگان فعال و نمونه حمل و نقل درون شهری تجلیل بعمل آمد .
رحیم سعیدی در این مراسم گفت : ملاک انتخاب راننده نمونه بر اساس حسن خلق و حسن شهرت ، خدمات رسانی بهتر ، قانونمند بودن و رعایت آیین نامه راهور و سازمان تاکسیرانی ، مورد تائید راهور استان ، امانتداری و ... میباشد که پس از احراز این شرایط راننده نمونه انتخاب میگردد.
در این مراسم از سعیدی به پاس همکاری و اهتمام جدی در راستای ارتقاء فرهنگ رانندگی وسائل حمل و نقل عمومی تجلیل شد.
فرماندار اردبیل در این مراسم با تاکید بر لزوم ارتقا فرهنگ حمل و نقل عمومی از کلیه عوامل ذیربط در بهبود امورات وضعیت حمل و نقل عمومی شهر قدردانی کرد و گفت امید می رود در آینده برنامه ریزی ها و کارهای شایسته بهتری را در این خصوص شاهد باشیم.
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان نیز گفت : با تکیه بر مستندات آماری هر چه نزدیکتر می شویم شاهد رعایت شدن بیشتر مقررات از سوی رانندگان هستیم و این نشان دهنده نهادینه و تبدیل شدن این رویه به فرهنگ رانندگان است و این پیشروی به معنای توانمندی بخش آموزشی پلیس راهنمایی و رانندگی و قوت بخش آموزش هاست.
در این مراسم از دو تن از رانندگان نمونه تاکسی شهر اردبیل با اهداء لوح تقدیر و جوائز ارزنده قدردانی و تجلیل شد.   
     
     
 
تلفن :   04533811912-13
فکس : 04533810055
ایمیل : info@ardabiltaxi.ir

 
  تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اردبیل میباشد