logo
چهارشنبه 2 بهمن سال 1398   
   
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر اردبیل
پیام مدیر عامل : رحیم سعیدی
صدور مرخصی آنلاین
اشیا بجامانده درتاکسیها
سامانه گزارشات مردمی
پیگیری شکایات
ورودکاربران
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
خبر

ضرورت تعامل و همکاری و دقت تاکسیرانان در امر سرویس دهی مدارس
تاریخ : 1394/07/13     

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اردبیل از اجرای طرح تشدید بازرسی تاکسی های سرویس مدارس خبر داد.
رحیم سعیدی که اخیراً بعنوان سرپرست جدید سازمان تاکسیرانی اردبیل منصوب شده است در حاشیه اجرای این طرح گفت : بدون شک دانش آموزان عزیزان والدین خود هستند و صیانت از آنان دارای اهمیت ویزه می باشد و اهمیت دادن به آنان بمنزله ارزش دادن به آینده و جامعه است .
سعیدی در ادامه افزود : چند ویژگی مهم که در شکوفایی ، تبلور و رشد آینده فرزندان در بخش آموزش و تحصیل می تواند ایفای نقش کند که یکی از آنها حفظ سلامتی فرزندان از ابتدای خروج از منزل تا وارد شدن به مدرسه و محل تحصیل است که این امر نیز یکی از دغدغه های چالش بر انگیز اولیا و والدین و آموزش و پرورش می باشد و همواره آنان را نگران می کند .
سعیدی ادامه داد : یکی از عمده ترین تمرکز والدین در جابجایی فرزندان خود، تاکسی و سازمان تاکسیرانی است که این موضوع افتخاری برای جامعه حمل و نقل درون شهری (تاکسی ) می باشد و این وظیفه سنگینی است که اولیا محترم بر دوش سازمان تاکسیرانی قرار می دهند پس سازمان تاکسیرانی اردبیل نیز در قبال این انتظار ارزشمند بر خود وظیفه می داند تا به نحو احسن این مهم را به سرانجام برساند.
سعیدی در ادامه یاد آور شد مولفه های زیادی را برای تاکسی های سرویس مدارس وضع کردیم که تا بر اساس آن اقدام به سرویس دهی نمایند که از جمله آنها ایمنی کامل خودرو حایز شرایط بودن راننده ، بحث سرمایش و گرمایش خودرو ، متانت و وقار و پاکدامنی راننده ، دقت عمل در جابجایی دانش آموزان ، نظافت داخل خودرو منظم و مرتب بودن و وقت شناسی و از همه مهم تر دارای مجوز از سازمان تاکسیرانی با نصب برچسب سرویس مدارس و... از ارکان اصلی آن می باشد و انتضار داریم با این اوصاف رانندگان تاکسی با اشراف کامل به این موضوع بتوانند مطلوبترین ، بهترین وشایسته ترین خدمات رسانی را انجام دهند.
سعیدی با بیان اینکه رانندگانی که بدون اخذ مجوز از سازمان تاکسیرانی و نصب برچسب سرویس مدرسه اقدام به جابجایی دانش آموزان نمایند جلوگیری بعمل آمده و با خاطیان برابر آیین نامه انضباطی برخورد خواهد شد. لذا رانندگان عزیز و زحمت کش تاکسی که مبادرت به امر سرویس مدارس مینمایند در اسرع وقت نسبت به نصب برچسب اقدام نمایند تا مشکلی پیش نیاید.
سعیدی در پایان ضمن قدردانی از اولیا و والدین دانش آموزان در همکاری به این سازمان از آنان خواست تا در صورت مشاهده تخلف از سوی رانندگان تاکسی موضوع را با سازمان تاکسیرانی اردبیل در میان بگذارند.و از رانندگان محترم تاکسی نیز بخاطر همکاری و همراهی با سازمان تاکسیرانی سپاسگذاری کرد .
   
     
     
 
تلفن :   04533811912-13
فکس : 04533810055
ایمیل : info@ardabiltaxi.ir

 
  تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اردبیل میباشد